MX-55 zestaw regulowanych hantli

MX-55 zestaw regulowanych hantli

Trenujesz z wolnymi ciężarami w domu? MX-55 to zestaw hantli do domu, idealny dla Ciebie. Solidny zestaw hantli do ćwiczeń, do tego regulowanych MX-55, z obciążnikami i stojakiem. Nie zajmuje dużo miejsca.

MX-80 zestaw sztang ze stojakiem

MX-80 zestaw sztang ze stojakiem

MX-80 szybka zmiana obciążenia

Od martwego ciągu, wyciskania, system o zmiennej masie MX80 łączy w sobie szereg opcji stałego drążka w jednym kompaktowym, wytrzymałym pakiecie do podnoszenia ciężarów.

  • MX-80 zastępuje 13 stałych sztang i 13 stałych sztang EZ-Curl
  • MX-80 to kompaktowy, wygodny i inteligentny system
  • MX-80 pozwala wybrać wagę od 9,1 kg do 36,4 kg za pomocą pokrętła
  • System szybkiej wymiany obciążeń jest bezpieczny, wygodny, dokładny, zajmuje mało miejsca i świetnie wygląda
  • Idealny dodatek do każdej domowej siłowni, łączy się z systemem hantli MX55, aby zapewnić kompletny pakiet z wolnymi ciężarami
Rower Air Bike PRO

Rower Air Bike PRO

Rower Air Bike PRO to niezawodny sprzęt treningowy do intensywnych treningów. Przypadnie do gustu nie tylko dla entuzjastom cardio, ale i treningów crossfitowych oraz funkcjonalnych. Doskonały sprzęt klasy premium – bez kompromisów, bez wymówek.

Rower do Indoor cyclingu IC2

Rower do Indoor cyclingu IC2

Wykonany z materiałów klasy premium przy użyciu sprawdzonych technologii i z zachowaniem stylowego wzornictwa rower IC2 ma podstawowe funkcje, charakterystyczne dla rowerów spinningowych. IC2 to solidny rower, który sprawdzi się w intensywnym użytkowaniu na siłowni, jak i w domu. Jeśli chcesz po prostu wsiąść na dobry rower spinningowy i ciężko trenować, to jest model dla Ciebie.

Rower do Indoor Cyclingu IC4

Rower do Indoor Cyclingu IC4

Rower do Indoor Cyclingu IC4 łączy w sobie atrakcyjne, nowoczesne wzornictwo z wysokiej klasy elementami mechanicznymi. Ten model roweru nie ma konsoli, a więc jest przeznaczonydla osób które chcą po prostu chcą wsiąść na rower i pokonać zaplanowaną trasę.

Rower do Indoor Cyclingu IC5

Rower do Indoor Cyclingu IC5

Na flagowym rowerze do indoor cyclingu IC5, marki ICG  wzmocnisz pośladki i uda, oraz mięśnie tułowia. Do tego porządnie się odstresujesz, a dzięki  unikalnemu rozwiązaniu, Coach By Color ( strefy mocy/tętna oznaczone kolorami)  zawsze dojedziesz do celu. Z rowerem IC5 współpracuje aplikacja ICG APP na Androida i iOS, w której możesz śledzić i zapisywać wyniki sesji treningowych, planować i tworzyć własne treningi.