ARC Trainer Life Fitness

ARC Trainer Life Fitness

Arc Trainer to unikalny sprzęt do treningu cardio, bezpieczny dla  stawów, a przy okazji niezwykle skuteczny. Dlaczego? Bo to w gruncie rzeczy 3 urządzenia w 1. Na Arc Trainerze możesz biec jak na nartach, lub po elipsie (maszyna eliptyczna) albo wchodzić po stopniach jak na stepperze/schodach. Ćwicząc na Arc Trainerze wzmocnisz pośladki i uda.

Atlas G2 Life Fitness

Atlas G2 Life Fitness

Kompaktowy Atlas G2 Life Fitness  sprawdzi się nawet w niewielkiej, domowej siłowni. Wykonasz na nim aż 25 różnych ćwiczeń na wszystkie partie mięśniowe.  Słowem domowy atlas  G2 to Twoja mini-siłownia w atrakcyjnej cenie.

 

Atlas G4 Life Fitness

Atlas G4 Life Fitness

Atlas siłowy G4 Life Fitness to niewielkie rozmiary i wielkie możliwości! Ruch prowadzony zmniejsza ryzyko kontuzji, a ilość możliwych do wykonania ćwiczeń nie pozwoli na monotonny trening.

 

 

Atlas G7 Life Fitness Profesjonalna Brama

Atlas G7 Life Fitness Profesjonalna Brama

Brama G7 to  najbardziej rozbudowany i najwszechstronniejszy model atlasu dla domu. Atlas G7 Life Fitness  gwarantuje olbrzymi wybór ćwiczeń dla każdej grupy wiekowej i każdego stopnia zaawansowania ćwiczących.

Bieżnia F1 Smart Life Fitness

Bieżnia F1 Smart Life Fitness

Składana bieżnia do domu Life Fitness F1 Smart ma wszystko co sprawia, że bieżnie Life Fitness są wyborem nr 1 na całym świecie; solidną i bezpieczną konstrukcję dla stawów, łatwość przechowywania w pionie a także  możliwość podłączenia monitora tętna lub paska telemetrycznego.

 

Bieżnia F3 GO Life Fitness

Bieżnia F3 GO Life Fitness

Składana Bieżnia domowa Life Fitness F3 z konsolą Go ma nowoczesny design, intuicyjną obsługę i dzięki specjalnej amortyzacji chroni Twoje stawy. Możliwość przechowywania  w pionie to kolejny atut tej maszyny. Zainwestuj w swoje zdrowie i formę i pokonuj coraz dłuższe dystanse z F3 Go.

 

 

Bieżnia F3 Track Life Fitness

Bieżnia F3 Track Life Fitness

Składana bieżnia Life Fitness F3 z konsolą Track przekonuje nowoczesnym designem oraz zaawansowaną technologią. Umożliwia monitorowanie treningu przez łączność z aplikacjami fitness, co z kolei zwiększa motywację użytkownika do regularnej aktywności. Dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Maksymalna prędkość to 16 km/h.

 

Konsola Track Connect Life Fitness

Bieżnia LifeSpan TR2000i

Bieżnia LifeSpan TR2000i

Domowa składana bieżnia LifeSpan TR2000i to model do intensywnego treningu cardio. Interaktywny dotykowy 7-calowy wyświetlacz z technologią Quick Draw ułatwia szybki start treningu i łatwość ustawień. Duża powierzchnia biegową wraz z amortyzacją zapewnia komfortowy trening. Przechowując bieżnię w pionie, zaoszczędzisz dużo miejsca.

Bieżnia LifeSpan TR3000i

Bieżnia LifeSpan TR3000i

Składana bieżnia domowa LifeSpan Tr3000i została zaprojektowana, aby uprzyjemnić Ci trening biegowy. Bieżnie LifeSpan są zorientowane na biegacza: z bogactwem programów, doskonałą amortyzacją i kompaktową budową. Trenuj po swojemu na bieżni LifeSpan.