ARC Trainer Life Fitness

ARC Trainer Life Fitness

Arc Trainer to unikalny sprzęt do treningu cardio, bezpieczny dla  stawów, a przy okazji niezwykle skuteczny. Dlaczego? Bo to w gruncie rzeczy 3 urządzenia w 1. Na Arc Trainerze możesz biec jak na nartach, lub po elipsie (maszyna eliptyczna) albo wchodzić po stopniach jak na stepperze/schodach. Ćwicząc na Arc Trainerze wzmocnisz pośladki i uda.

Atlas G2 Life Fitness

Atlas G2 Life Fitness

Kompaktowy Atlas G2 Life Fitness  sprawdzi się nawet w niewielkiej, domowej siłowni. Wykonasz na nim aż 25 różnych ćwiczeń na wszystkie partie mięśniowe.  Słowem domowy atlas  G2 to Twoja mini-siłownia w atrakcyjnej cenie.

 

Atlas G4 Life Fitness

Atlas G4 Life Fitness

Atlas siłowy G4 Life Fitness to niewielkie rozmiary i wielkie możliwości! Ruch prowadzony zmniejsza ryzyko kontuzji, a ilość możliwych do wykonania ćwiczeń nie pozwoli na monotonny trening.

 

 

Atlas G7 Life Fitness Profesjonalna Brama

Atlas G7 Life Fitness Profesjonalna Brama

Brama G7 to  najbardziej rozbudowany i najwszechstronniejszy model atlasu dla domu. Atlas G7 Life Fitness  gwarantuje olbrzymi wybór ćwiczeń dla każdej grupy wiekowej i każdego stopnia zaawansowania ćwiczących.

Bieżnia F3 GO Life Fitness

Bieżnia F3 GO Life Fitness

Składana Bieżnia domowa Life Fitness F3 z konsolą Go ma nowoczesny design, intuicyjną obsługę i dzięki specjalnej amortyzacji chroni Twoje stawy. Możliwość przechowywania  w pionie to kolejny atut tej maszyny. Zainwestuj w swoje zdrowie i formę i pokonuj coraz dłuższe dystanse z F3 Go.

 

 

Bieżnia F3 Track Life Fitness

Bieżnia F3 Track Life Fitness

Składana bieżnia Life Fitness F3 z konsolą Track przekonuje nowoczesnym designem oraz zaawansowaną technologią. Umożliwia monitorowanie treningu przez łączność z aplikacjami fitness, co z kolei zwiększa motywację użytkownika do regularnej aktywności. Dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Maksymalna prędkość to 16 km/h.

 

Konsola Track Connect Life Fitness

Bieżnia LifeSpan TR2000i

Bieżnia LifeSpan TR2000i

Domowa składana bieżnia LifeSpan TR2000i to model do intensywnego treningu cardio. Interaktywny dotykowy 7-calowy wyświetlacz z technologią Quick Draw ułatwia szybki start treningu i łatwość ustawień. Duża powierzchnia biegową wraz z amortyzacją zapewnia komfortowy trening. Przechowując bieżnię w pionie, zaoszczędzisz dużo miejsca.

Bieżnia LifeSpan TR3000i

Bieżnia LifeSpan TR3000i

Składana bieżnia domowa LifeSpan Tr3000i została zaprojektowana, aby uprzyjemnić Ci trening biegowy. Bieżnie LifeSpan są zorientowane na biegacza: z bogactwem programów, doskonałą amortyzacją i kompaktową budową. Trenuj po swojemu na bieżni LifeSpan.

Bieżnia LifeSpan TR4000i

Bieżnia LifeSpan TR4000i

Ponad 50 programów treningowych, różne opcje nachylenia, szeroki pas biegowy i supermocny silnik. Ta składana bieżnia domowa LifeSpan jest stworzona dla zaawansowanych użytkowników, którzy lubią wyzwania. Dzięki niej przeniesiesz swój trening biegowy na jeszcze wyższy poziom.