Sprzęt cardio

Podstawą skutecznej aktywności fizycznej jest przede wszystkim kondycja. W celu jej utrzymania bądź też poprawy, konieczne są regularne ćwiczenia. Z myślą o Twoich potrzebach przygotowaliśmy kompleksowy sprzęt cardio do siłowni oraz do domu. Pochodzące od renomowanych producentów urządzenia są gwarancją komfortowych i przede wszystkim efektywnych ćwiczeń kondycyjnych.

Znaczenie dobrego sprzętu

Niewiele osób ma świadomość jak ważną rolę pełni odpowiedni sprzęt cardio do domu i siłowni. Dzięki niemu możemy dowolnej chwili oddać się prostej aktywności fizycznej, które z pewnością pozytywnie wpłynie nie tylko na naszą formę czy sylwetkę, ale również samopoczucie. Sprzęt do cardio powinien być nie tylko efektywny i skuteczny, ale również wytrzymały. Ze względu na wykorzystane materiały i technologie, dostępne w naszej ofercie rozwiązania na siłownie i do domu będą służyć Ci przez długie lata. Znajdziesz u nas między innymi:

  • rowery treningowe indoor,
  • bieżnie,
  • orbitreki,
  • wioślarze.

Zadbaj o swoją kondycję ćwicząc z przygotowanymi przez naszych ekspertów rozwiązaniami!

Sprzęt cardio - Informacje

W ofercie sklepu Life-fitness.pl znajduje się szeroki wybór rowerów stacjonarnych, orbitreków czy bieżni do domu i siłowni. To wysokiej klasy, profesjonalne sprzęty fitness, które pozwolą kompleksowo zadbać o kondycję. Urządzenia typu cardio znakomicie redukują tkankę tłuszczową, zwiększają również wytrzymałość i doskonale stymulują pracę serca. Dzięki regularnemu treningowi na orbitreku, bieżni czy rowerze stacjonarnym spalisz mnóstwo kalorii, poprawisz pracę układu krążenia oraz dotlenisz organizm. Intensywny trening cardio pozwala również porządnie się spocić, co wpływa korzystnie na nasze ciało, uwalniając je od toksyn. Posiadając sprzęt cardio we własnej domowej siłowni, masz możliwość trenowania przez cały rok, bez względu na pogodę i temperaturę za oknem.

Rowery stacjonarne

Dostępne w tym dziale profesjonalne rowery stacjonarne to gwarancja najlepszych efektów podczas ćwiczeń. Jeśli chcesz cieszyć się świetnymi efektami w domu, to profesjonalne rowery stacjonarne poziome i pionowe są jednym z elementów, które powinny znaleźć się w Twojej własnej siłowni. Dzięki tym rowerom zbudujesz swoją formę na najbliższy sezon. Zapraszamy!

Profesjonalne rowery do indoor cyclingu

W naszej ofercie możesz znaleźć najbardziej atrakcyjne z punktu widzenia efektów rowery do ćwiczeń. Są nimi profesjonalne rowery do indoor cyclingu, które wykorzystywane są nie tylko podczas codziennych działań cardio, lecz także na wielu zajęciach grupowych, które proponowane są na siłowniach z całego świata.

Profesjonalne rowery do indoor cyclingu dają zdecydowanie lepsze efekty niż klasyczne rowery do ćwiczeń. Jeśli więc zależy ci na efektach, jest to sprzęt, który powinien znaleźć się w twojej domowej siłowni. To urządzenia dedykowane osobom na wyższym poziomie zaawansowania treningowego. Pozwolą na wykonanie intensywnego treningu cardio, a także interwałowego. Szczególnie polecany nasze rowery światowego lidera Life Fitness powered by ICG.

Domowy orbitrek

Domowy trening to najnowszy trend, który można zaobserwować wśród osób ćwiczących. Aby jak najlepiej wpasować się w dzisiejsze ćwiczenia, warto zadbać o domowy orbitrek, który jest świetnym pomysłem dla osób, które chcą ćwiczyć w domowym zaciszu. Trening na orbitreku angażuje całe ciało. Podczas wykonywania ćwiczeń intensywnie pracują nogi i ręce, a także mięśnie brzucha i pleców. Orbitrek uruchamia również mięśnie głębokie odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa. Do tego pozwolą na spalenie mnóstwa kalorii, urządzenie to jest zatem idealne do treningu cardio. Ponadto można korzystać z niego w domowy zaciszu np. podczas oglądania telewizji.

Fitness domowy

Coraz modniejszy fitness domowy sprawia, iż ludzie poszukują profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń w domowych warunkach. Posiadamy taki sprzęt i proponujemy go swoim klientom, dając im bardzo wygodne produkty do codziennego użytkowania w domowym zaciszu. Jeśli wybrałeś domowe ćwiczenia, sprzęt pozyskany w naszym sklepie będzie idealnie wpasowywał się w twoje potrzeby i przy regularnych ćwiczeniach zapewni ci oczekiwane efekty.

Bieżnia domowa

Domowa bieżnia to bardzo duży komfort, który możemy sobie zapewnić. Któż by bowiem nie chciał mieć własnej, prywatnej bieżni w domu? W dzisiejszych czasach to bardzo duże udogodnienie, ponieważ do bieżni możesz podejść o każdej porze dnia i nocy, przy czym nie musisz obawiać się o kolejki związane z dużym zainteresowaniem, tak jak obserwujemy to na siłowni.

Tak jak w klubach fitness, będziesz mógł wybrać sobie odpowiednie tryby, które dopasują się do naszego stopnia zaawansowania i dadzą ci taki bodziec, jakiego potrzebowałeś. Warto podkreślić, że bieżnia domowa jest w 100% bezpieczna, wyposażona w dodatkową amortyzację, zapewnia komfort stawów. Ponadto regularne z niej korzystanie przyniesie doskonałe rezultaty. Trenując na niej, spalisz nadmiar tkanki tłuszczowej oraz popracujesz nad mięśniami brzucha i pleców.