Hantle

Hantle - Informacje

Hantle poliuretanowe – dla kogo?

Hantle poliuretanowe to funkcjonalne akcesorium fitnessowe. Z ich pomocą można skutecznie wyrzeźbić sylwetkę. Znakomicie sprawdzą się do pracy nad mięśniami rąk, ramion czy pleców. Odpowiednio skompilowane zestawy ćwiczeń zaangażują także mięśnie brzucha oraz dolne partie ciała. Dzięki hantlom można wykonać kompleksowy trening całego ciała. Z ich pomocą zwiększymy siłę mięśni, poprawimy ich jędrność, co zaowocuje sportowym wyglądem całego ciała, przyspieszy również proces spalania tkanki tłuszczowej.

Trening z hantlami poliuretanowymi jest wysoce skuteczny. Pozwala bowiem na ćwiczenie dużych partii mięśniowych jednocześnie, co uaktywnia również pracę stawów i więzadeł. Ma to korzystny wpływ dla całego narządu ruchu, stabilizując go i wzmacniając.

Hantle poliuretanowe stanowią niezastąpiony element wyposażenia domowych siłowni.

Hantle poliuretanowe

W naszym sklepie znajdziesz hantle poliuretanowe, które na dzień dzisiejszy są najbardziej popularnymi hantlami dostępnymi na najnowszych siłowniach. Wpływa na to wiele czynników. Jednym z pierwszych i najważniejszych jest struktura samych hantli, która pozwala na ich swobodne wypuszczanie w wielu miejscach, które nie przetrwałyby kontaktu ze standardowym obciążeniem, jakie znamy z lat 90., które czasem jeszcze spotkamy na starszych siłowniach.

My proponujemy nowoczesne, eleganckie i bardzo wygodne w użytkowaniu hantle poliuretanowe, dzięki którym praca na siłowni jest nie tylko wygodniejsza, ale także prostsza szczególnie dla osób młodych lub nowych, zaczynających swoją przygodę na siłowni. Dla takich osób właśnie rekomendowane są hantle poliuretanowe, które dostępne są w naszej ofercie.

Hantle ze stojakiem

Dla klientów chcących odpowiednio wyposażyć swoją domową siłownię proponujemy hantle ze stojakiem, które pozwolą utrzymać ład i porządek w przestrzeni do ćwiczeń. Kilka rodzajów ciężarków sprawdzi się również doskonale, by dostosować poziom obciążenia do każdego z użytkowników. Różnorodność wag hantli pozwala również na bieżąco zwiększać wyzwanie codziennych treningów, umożliwiając sięganie po coraz cięższe ciężarki.

Hantle z regulowanym obciążeniem

Dla osób lubiących modyfikowane hantle, przygotowaliśmy hantle z regulowanym obciążeniem. Jest to szczególnie dobra opcja dla domowych siłowni, które wymagają zmiany obciążenia, a także przesuwania go z hantli przykładowo na gryfy.

Mając do dyspozycji hantle z regulowanym obciążeniem, nie musisz przejmować się małą ilością obciążenia. Jest to także dobra propozycja dla osób zaczynających, które szybko chcą wykonywać progres z obciążeniem. Takie hantle pozwalają w szybki i wygodny sposób zmieniać obciążenie, co poprawnie wpływa na nasz rozwój i daje nam możliwość rozpoczęcia przygody od kompletnego zera do wysokich obciążeń, bez zakupu dodatkowych hantli do ćwiczeń.

Hantle regulowane

Wybierając hantle regulowane, dostępne w naszej ofercie, sięgasz po produkt uniwersalny, który można dopasować do wielu ćwiczeń. Jak wiadomo, hantle regulowane pozwalają na zmianę obciążeń, dzięki czemu możemy w domowej siłowni zabierać obciążenie z hantli i dawać je przykładowo na gryf.

W tym dziale znajdziesz wszystkie niezbędne hantle do zbudowania zarówno profesjonalnego miejsca do ćwiczeń dla wielu osób, jak i skromnej, domowej siłowni.