Dlaczego wioślarz wodny First Degree odpływa konkurencji?

5 powodów dla których warto trenować na wioślarzach wodnych z regulacją oporu

Podczas wiosłowania angażujemy większość mięśni naszego ciała. Dlatego trenując na ergometrze wioślarskim zwiększymy wytrzymałość, zbudujemy i wzmocnimy mięśnie, spalimy tkankę tłuszczową a także zwiększymy siłę mięśni centrum.  Na rynku dostępnych jest wiele ergometrów wioślarskich do domu, co w takim razie wyróżnia wioślarze FDF? Przede wszystkim są to wioślarze wodne z innowacyjną opatentowana technologią umożliwiającą regulację oporu.

Wioślarze wodne z regulowanym oporem wodnym FDF cechują się licznymi niepowtarzalnymi atutami,  których nie znajdziemy w innych  ergometrach wioślarskich do domowej siłowni: mechanicznych, powietrznych, czy elektromagnetycznych.

Przyjrzyjmy się zatem niepowtarzalnym cechom wioślarzy First Degree Fitness.

Wioślarze wodne FDF – 5 atutów, dzięki którym skuteczniej zadbasz o formę

  1. Doskonała symulacja wiosłowania na wodzie – efekty dźwiękowe i wizualne

Jeśli jesteś przyzwyczajony do naturalnego wiosłowania na wodzie, technologia FDF od razu przypadnie Ci do gustu. Widok i dźwięk wody przepływającej przez zbiornik są niemal hipnotyzujące. Uchwycenie fali wody pod precyzyjnym kątem po zanurzenie się głębiej w celu zwiększenia prędkości – sprytne połączenie tych cech sensorycznych i funkcjonalnych, sprawia, że trening  na wioślarzu wodnym FDF nigdy Ci się nie znudzi.

  1. Pokrętło regulacji oporu (AR -Adjustable Resistance), podkręć swój trening wioślarski

Większość wioślarzy wodnych nie posiada funkcji zmiany oporu, co ogranicza postępy treningowe. Tymczasem trenując na wioślarzach wodnych FDF możesz regulować obciążenie w trakcie treningu.  To unikalna opcja dostępna dzięki opatentowanej przez FDF technologii. Funkcja regulacji oporu w wioślarzach wodnych FDF sprawdza się znakomicie również w treningu grupowym, w którym można łączyć różne poziomy sprawności, oraz treningu interwałowym.

  1. Płynny i jednolity skok – wyjątkowa konstrukcja

Precyzyjnie wykonany wirnik ze stali nierdzewnej FDF i wewnętrzne przegrody zbiornika utrzymują jednolity poziom oporu w trakcie wiosłowania. Połączenie wirnika z wieloma łopatkami i wewnętrznymi przegrodami w zbiorniku wody wioślarza zapewnia płynny i jednolity skok. Na tym  polega precyzyjne odwzorowanie wiosłowania w warunkach naturalnych w wioślarzach FDF. Ten gładki i dynamiczny profil odporności na uderzenia zapewnia, że całe ciało pracuje podczas każdego pociągnięcia.

  1. Opatentowany podwójny zbiornik na wodę (Twin Tank)

Podwójny zbiornik FDF umożliwia regulowanie ilości wody przepływającej między zbiornikami, gdy użytkownik zmienia opór, od lekkiego jak piórko do sprintu olimpijskiego. Dlatego nazywamy to zmiennym oporem. Dzięki podwójnemu zbiornikowi wody ( z których jeden pełni rolę pasywną, a drugi aktywną) można zmieniać opór podczas treningu za pomocą pokrętła regulacji oporu, a także utrzymywać stałą częstotliwość skoku. Jest to unikalna cecha wioślarzy wodnych FDF.

Z reguły wioślarze wodne do domu mają jednokomorowy zbiornik, co  zmusza użytkownika do wiosłowania znacznie szybciej lub wolniej, by zwiększyć lub zmniejszyć obciążenie.

  1. Unikalny design wioślarza First Degree

Wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami,  ergometry wioślarskie First Degree Fitness do treningu w domu przeznaczone są dla osób na wszystkich poziomach sprawności.  Porównaj funkcjonalność, formę i jakość z  innymi marek, a różnica jest oczywista. Decydując się na wioślarza  FDF, otrzymasz najwyższej klasy sprzęt treningowy do domu wart swojej ceny. Słowem wioślarz wodny z regulacją oporu FDF to opłacalna inwestycja w Twoje zdrowie i dobrą formę.  Skontaktuj się z nami już dziś i wybierz swój model wioślarza wodnego  First Degree!

0 Comments

Może to też Ciebie zainteresuje

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Trening na rowerze stacjonarnym zdobywa coraz większą popularność w świecie fitnessu. Dowiedz się, czym dokładnie jest indor cycling, jakie są różne...