O nas

Ciesz się życiem z GlobalBeFit!

Jesteśmy pasjonatami sportu. Nasz zespół tworzą m.in triatlonista amator oraz trener personalny. Możesz liczyć na nasze doradztwo i pełne wsparcie. Rozpiszemy Twój plan treningowy na dany sprzęt fitness do domu lub akcesoria.

Firma Globalbefit oferuje profesjonalny sprzęt fitness do domu, siłowni hotelowej i firmowej. W naszym sklepie znajdziesz zarówno sprzęty do treningu cardio, jak: bieżnie domowe, rowery pionowe, rowery poziome, ergometry wioślarskie, rowery do indoor cycling, orbitreki, jak i sprzęt siłowy jak atlasy domowe i wolne ciężary do domu.

Współpracujemy z prestiżowymi i uznanymi światowymi markami – jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Life Fitness Home w Polsce. Poza tym oferujemy m.in wioślarze z oporem wodnym First Degree Fitness i rowery do indoor cycling ICG, system do treningu refleksu Blazepod, smart lustro FITTAR i sprzęt cardio LifeSpan.

Interaktywne lustro FITTAR - włącz swój ulubiony trening
ergometr wioślarski premium

Jeśli szukasz profesjonalnego sprzętu treningowego do domowej siłowni, fitness roomu czy siłowni firmowej, trafiłeś doskonale.

Możesz liczyć na fachowe doradztwo i nasze zaangażowanie.  Zależy nam na Twojej satysfakcji z treningu na kupionym u nas sprzęcie i akcesoriach fitness.

W siedzibie firmy pod Wrocławiem ( Siechnice) można obejrzeć i przetestować oferowany przez nas sprzęt do domu.

Zadbaj o kondycję z Globalbefit!