Jak urządzić domową siłownię w garażu?

Domowa siłownia w garażu

Garaż jest doskonałym miejscem do treningu siłowego, funkcjonalnego i z ciężarem własnego ciała.  Aktualnie siłownie garażowe przeżywają renesans i stają się modne. Domowa siłownia w garażu – tutaj wykonasz mocne treningi i możesz przerzucać ciężary, nie martwiąc się o podłogę. Garaż może być wystarczająco duży, aby urządzić w nim imponującą domową siłownię. Możesz również zadbać o elementy wystroju podkreślające charakter garażowej siłowni i zwiększające motywację – jak odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie. Wtedy trening szybko wejdzie Ci w nawyk.

Domowa siłownia w garażu – zalety

W garażu możesz wykonać trening funkcjonalny lub siłowy.
Garaż jest oddzielonym miejscem, więc nic cię nie będzie rozpraszać podczas treningu.
Spora przestrzeń w garażu pozwala powiększać asortyment sprzętu i stopniową rozbudowę domowej siłowni

Domowa siłownia w  garażu – wyposażenie – wskazówki sprzętowe

Dodatkowe podpowiedzi
Warto pomyśleć o specjalnej podłodze do siłowni garażowej, która ze względu na swój specyficzny charakter będzie domeną mocnego i intensywnego treningu. Specjalną podłogę gumową można zamówić w naszym sklepie. Standardowe kwadratowe puzzle 30×30 zazębiające się różnią się grubością i są łatwe w montażu.

Ważne !
Urządzenia treningowe Life Fitness muszą być prawidłowo zainstalowane i uziemione. Nie wolno używać przedłużacza ani listwy zasilającej.

Skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci jak urządzić wymarzoną domową siłownię w dowolnej przestrzeni w Twoim domu.

0 komentarzy

Może to też Ciebie zainteresuje

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Trening na rowerze stacjonarnym zdobywa coraz większą popularność w świecie fitnessu. Dowiedz się, czym dokładnie jest indor cycling, jakie są różne...