BlazePod 2xSTANDARD

BlazePod 2xSTANDARD

Nowoczesny system BlazePod, który pomoże Ci poprawić wszystkie cechy motoryczne takie jak: szybkość, gibkość, wytrzymałość, refleks, koordynację.

 

BlazePod 2xTRAINER

BlazePod 2xTRAINER

Podwójny zestaw BlazePod Trainer dla jeszcze lepszych efektów treningowych. Dwanaście przenośnych podów, zapewniających wizualne wskazówki świetlne podczas ćwiczeń. Zestaw przeznaczony do ćwiczeń indywidualnych oraz grupowych. Docenili je trenerzy wielu dyscyplin, a także miłośnicy aktywności fizycznej w domu.

BlazePod STANDARD

BlazePod STANDARD

BlazePod – popraw czas reakcji i szybkość

BlazePod to przenośny uniwersalny system treningowy sterowany aplikacją. Można  z nim trenować praktycznie w każdym miejscu, w hali treningowej, siłowni, domu oraz na dworze.  BlazePod  bazuje na wskazówkach wizualnych (sygnałach świetlnych), które świecą w różnych kolorach i określonej kolejności. Zadaniem ćwiczącego jest dotknąć dany podświetlony pod (mini platformę) w jak najszybszym czasie.

Ten niepozornie wyglądający,  solidnie wykonany system treningowy ma szerokie zastosowanie. Sprawdza się w:  treningu motorycznym w sporcie, w treningu kognitywnym, personalnym  rozgrzewce, treningu dla seniorów, czy zajęciach z dziećmi.  

Dowiedz się,  jak możesz trenować z BlazePod

BlazePod TRAINER

BlazePod TRAINER

BlazePod Trainer – nowy wymiar treningu

BlazePod to innowacyjne urządzenie, podnoszące efektywność i jakość treningu, zarówno pojedynczo jak i w grupie.  Te niewielkie „urządzenia” docenili już sportowcy oraz miłośnicy aktywności fizycznej na całym świecie. Dzięki podświetlanym, czułym na dotyk podom, zapewnia wizualne wskazówki, tworząc jedyny tego rodzaju system treningowy Flash Reflex.

BlazePod TRAINER PRO

BlazePod TRAINER PRO

Nowy wymiar treningu z BlazePod

Urządzenie BlazePod jest przenośną platformą, która wykorzystuje wizualne wskazówki w celu poprawy różnych rodzajów treningów. Poprawia szybkość i czas reakcji za pośrednictwem różnych modułów szkoleniowych.

Platformy BlazePod sterowane przez aplikację mobilną zawierają wskazówki wizualne. Razem tworzą najlepszy system treningowy Flash Reflex.  Jest to pierwszy system dostarczający tego rodzaju treningi za pośrednictwem smartfona.