Blazepod

BlazePod 2xSTANDARD

BlazePod 2xSTANDARD

BlazePod pomoże Ci poprawić wszystkie cechy motoryczne takie jak: szybkość, gibkość, wytrzymałość, refleks, koordynację. Ten nowoczesny system treningowy jest nieoceniony w sporcie, treningu personalnym, zajęciach ruchowych z dziećmi i młodzieżą.

 

BlazePod 2xTRAINER

BlazePod 2xTRAINER

Podwójny zestaw BlazePod Trainer świetnie sprawdzi się zarówno w treningach indywidualnych jak i grupowych w hali sportowej jak i w plenerze. Niewielki rozmiar przenośnych platform umożliwia zabranie ich ze sobą w dowolne miejsce. A dołączona do zestawu stacja ładująca umożliwia naładowanie wszystkich 6-ciu podów jednocześnie, zapewniając 8-godzinną ciągłość pracy.

BlazePod STANDARD

BlazePod STANDARD

BlazePod to przenośny uniwersalny system treningowy sterowany aplikacją. Ćwicząc z nim poprawisz szybkość, gibkość, refleks i koordynację nerwowo-mięśniową. Sprawdza się w:  treningu motorycznym, treningu kognitywnym, personalnym, rozgrzewce, treningu dla seniorów, czy zajęciach z dziećmi.

 

BlazePod TRAINER

BlazePod TRAINER

BlazePod to innowacyjne urządzenie, z którym poprawisz cechy motoryczne i jakość treningu indywidualnego i w grupie.  Docenili je sportowcy oraz miłośnicy aktywności fizycznej na całym świecie. Dzięki podświetlanym, czułym na dotyk podom, zapewnia wizualne wskazówki, tworząc jedyny tego rodzaju system treningowy Flash Reflex.

BlazePod TRAINER PRO

BlazePod TRAINER PRO

BlazePod to przenośny system do treningu czasu reakcji i szybkości. Współpracuje z aplikacją na smartfon.  Łączy trening z zabawą. Znakomite narzędzie dla trenerów sportowych w treningu motorycznym.  Mogą planować i monitorować treningi swoich podopiecznych, adeptów różnych dyscyplin sportu.