FDF

Wioślarz First Degree Apollo Plus

Wioślarz First Degree Apollo Plus

Apollo Plus to stylowy wioślarz wodny do domu z regulacją oporu. To harmonijne połączenie stalowej ramy i najwyższej jakości drewna amerykańskiego jesionu. Płynny ruch, szum wody i możliwość przechowywania w pionie – to jego atuty. Dla początkujących i średniozaawansowanych.

Wioślarz First Degree Apollo Plus Black

Wioślarz First Degree Apollo Plus Black

Apollo Plus Black to stylowy ergometr wioślarski z oporem wodnym do nowoczesnych wnętrz. Perfekcyjne wykonanie, regulacja oporu, płynność ruchu i możliwość przechowywania w pionie – to jego atuty. Dla początkujących i średniozaawansowanych.

Wioślarz First Degree Apollo V

Wioślarz First Degree Apollo V

Wioślarz wodny do domu Apollo V ma 5 poziomów oporu. Sprawdzi się w przypadku poczatkujących , osób w trakcie rehabliltacji a także bardziej zaawansowanych użytkowników. Kompaktowy design i rama z jesionu amerykańskiego, wykończona jasną bejcą, przykuwają wzrok.

Wioślarz First Degree Neon Plus

Wioślarz First Degree Neon Plus

Ten lekki wioślarz domowy klasy premium, skonstruowany z najlepszej stali i aluminium nie zawiedzie Cię ,dzięki opatentowanemu oporowi wody, płynności ruchu i wytrzymałej konstrukcji. Trening na nim to czysta przyjemność. Wytrenujesz całe ciało i poczujesz się wspaniale.

Wioślarz First Degree Viking 3 V

Wioślarz First Degree Viking 3 V

Wioślarz domowy First Degree Viking 3V to niezawodny sprzęt do mocnych treningów, ale też przykuwające wzrok precyzją wykonania designerskie cacko. Zapewnia realistyczne odczucie wiosłowania po wodzie. A ergonomiczne, profilowane uchwyty zredukują obciążenie nadgarstków, przedramion i ramion.