FITTAR Compact – interaktywne lustro do treningu

FITTAR Compact – interaktywne lustro do treningu

Smart lustro Fittar Compact

FITTAR Compact to nowatorskie rozwiązanie do treningu w domu. Z tym inteligentnym lustrem ćwiczenia sprawiają frajdę, zaskakują i zachęcają do współzawodnictwa. Z FITTAR pokochasz codzienny trening z całą rodziną. To innowacyjne smart lustro oferuje trening dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania. Również programy dla dzieci i seniorów.

Ogromny wachlarz dostępnych opcji treningowych, dla ciała i umysłu, możliwość rywalizacji z innymi oraz monitorowanie postępów treningowych to bezsprzeczne atuty tego smart lustra.

Smart Lustro FITTAR – najnowsza technologia i wciągający trening

Technologie wykorzystane w FITTAR to rozszerzoną rzeczywistość (AR Augmented Reality), kamera 3D, rozpoznawanie i śledzenie ruchu użytkownika. Poprzez wizualizację właściwej techniki, pomaga efektywnie trenować i dopinguje Cię do wysiłku w trakcie treningu.  Gdy ćwiczysz, wirtualny trener czuwa nad właściwą techniką, tym samym dbając o Twoje bezpieczeństwo.

Lustro FITTAR trening – na czym polega?

Najpierw zakładasz konto w dedykowanej aplikacji na smartfona, następnie wybierasz czas trwania sesji, rodzaj treningu np. trening wzmacniający lub wytrzymałościowy, a może fitness? Na końcu zaznaczasz poziom zaawansowania i gotowe. Możesz stale śledzić parametry treningów, zbierając punkty za Twój wysiłek.

Ważne: ze względu na politykę prywatności, twoje dane nie są przechowywane.

FITTAR Premium – interaktywne lustro do treningu

FITTAR Premium – interaktywne lustro do treningu

Fittar Premium

FITTAR to rewolucyjne rozwiązanie zmieniające podejście do treningu fitness. Smart lustro rozbudzi w tobie iskrę współzawodnictwa i spowoduje, że ćwiczenia zaczną sprawiać Ci przyjemność. Dzięki FITTAR pokochasz codzienny trening na nowo.

Dzięki wykorzystaniu Rozszerzonej Rzeczywistości (AR Augmented Reality) oraz technologii detekcji ruchu, lustro FITTAR zmobilizuje Cię do systematycznych, codziennych ćwiczeń. Wizualizacja poprawnej techniki zapobiegnie niepotrzebnym kontuzjom i podniesie efektywność Twoich treningów, co zmobilizuje Cię do regularnego dbania o sylwetkę.

FITTAR Pro – interaktywne lustro do treningu

FITTAR Pro – interaktywne lustro do treningu

Fittar Pro

FITTAR to przełomowe podejście do fitnessu i treningu. Dzięki temu rewolucyjnemu rozwiązaniu ćwiczenia sprawiają frajdę, zaskakują i zachęcają do współzawodnictwa. Z FITTAR pokochasz codzienny trening.

FITTAR wykorzystuje Rozszerzoną Rzeczywistość (AR Augmented Reality) oraz technologię rozpoznawania ruchu, aby zaktywizować cię i motywować do regularnych ćwiczeń. Poprzez wizualizację właściwej techniki, pomaga efektywnie trenować i dopinguje Cię do wysiłku w trakcie treningu.