FITTAR Compact – interaktywne lustro do treningu

FITTAR Compact – interaktywne lustro do treningu

FITTAR Compact to niezwykłe lustro fitness. Wykorzystuje Rozszerzoną Rzeczywistość (AR Augmented Reality), kamerę 3D. Oferuje ponad 1500 treningów: siłowych, boksu, cardio, fitness, zumby, jogi, pilatesu i medytacji dla całej rodziny. Rewelacyjne połączenie treningu i zabawy.

FITTAR Premium – interaktywne lustro do treningu

FITTAR Premium – interaktywne lustro do treningu

Fittar Premium

FITTAR to rewolucyjne rozwiązanie zmieniające podejście do treningu fitness. Smart lustro rozbudzi w tobie iskrę współzawodnictwa i spowoduje, że ćwiczenia zaczną sprawiać Ci przyjemność. Dzięki FITTAR pokochasz codzienny trening na nowo.

Dzięki wykorzystaniu Rozszerzonej Rzeczywistości (AR Augmented Reality) oraz technologii detekcji ruchu, lustro FITTAR zmobilizuje Cię do systematycznych, codziennych ćwiczeń. Wizualizacja poprawnej techniki zapobiegnie niepotrzebnym kontuzjom i podniesie efektywność Twoich treningów, co zmobilizuje Cię do regularnego dbania o sylwetkę.

FITTAR Pro – interaktywne lustro do treningu

FITTAR Pro – interaktywne lustro do treningu

Fittar Pro

FITTAR to przełomowe podejście do fitnessu i treningu. Dzięki temu rewolucyjnemu rozwiązaniu ćwiczenia sprawiają frajdę, zaskakują i zachęcają do współzawodnictwa. Z FITTAR pokochasz codzienny trening.

FITTAR wykorzystuje Rozszerzoną Rzeczywistość (AR Augmented Reality) oraz technologię rozpoznawania ruchu, aby zaktywizować cię i motywować do regularnych ćwiczeń. Poprzez wizualizację właściwej techniki, pomaga efektywnie trenować i dopinguje Cię do wysiłku w trakcie treningu.