ICG

Rower do Indoor cyclingu IC2

Rower do Indoor cyclingu IC2

Wykonany z materiałów klasy premium przy użyciu sprawdzonych technologii i z zachowaniem stylowego wzornictwa rower IC2 ma podstawowe funkcje, charakterystyczne dla rowerów spinningowych. IC2 to solidny rower, który sprawdzi się w intensywnym użytkowaniu na siłowni, jak i w domu. Jeśli chcesz po prostu wsiąść na dobry rower spinningowy i ciężko trenować, to jest model dla Ciebie.

Rower do Indoor Cyclingu IC4

Rower do Indoor Cyclingu IC4

Rower do Indoor Cyclingu IC4 łączy w sobie atrakcyjne, nowoczesne wzornictwo z wysokiej klasy elementami mechanicznymi. Ten model roweru nie ma konsoli, a więc jest przeznaczonydla osób które chcą po prostu chcą wsiąść na rower i pokonać zaplanowaną trasę.

Rower do Indoor Cyclingu IC5

Rower do Indoor Cyclingu IC5

Na flagowym rowerze do indoor cyclingu IC5, marki ICG  wzmocnisz pośladki i uda, oraz mięśnie tułowia. Do tego porządnie się odstresujesz, a dzięki  unikalnemu rozwiązaniu, Coach By Color ( strefy mocy/tętna oznaczone kolorami)  zawsze dojedziesz do celu. Z rowerem IC5 współpracuje aplikacja ICG APP na Androida i iOS, w której możesz śledzić i zapisywać wyniki sesji treningowych, planować i tworzyć własne treningi.

Rower do Indoor Cyclingu IC6

Rower do Indoor Cyclingu IC6

Podkręć prędkość na rowerze do indoor cyclingu IC6, marki ICG.  Wzmocnij też korpus oraz dolne partie mięśniowe.  A jeśli chcesz schudnąć, kalorie będą się spalać jak szalone. Dedykowana aplikacja ICG APP na Androida i iOS,  umożliwi Ci śledzenie parametrów sesji treningowych i zapisywanie wyników. Możesz też planować i tworzyć własne treningi.

Rower do Indoor Cyclingu IC7

Rower do Indoor Cyclingu IC7

Trenuj indoor cycling na rowerze IC7 ICG. To prawdziwy mercedes wśród rowerów – obsypany nagrodami najbardziej komfortowy i dopracowany w najdrobniejszym szczególe rower do indoor cyclingu.  No i ten obłędny nowoczesny design! Poczujesz moc od pierwszej jazdy, a na efekty treningów też nie będziesz musiał (a) długo czekać.

Rower do Indoor Cyclingu IC8 Power Trainer

Rower do Indoor Cyclingu IC8 Power Trainer

IC8 Power Trainer to wyczynowy rower spinningowy, zainspirowany kolarstwem szosowym i triatlonem. Przeznaczony dla sportowców i zaawansowanych użytkowników – wszystkich, którym zależy na treningach interwałowych i mocnych treningach wytrzymałościowych. Jedyny taki model w swojej klasie, gwarantujący piekielnie skuteczny trening, superprecyzyjne parametry treningowe i niesamowite wrażenia z jazdy.