Bieżnia LifeSpan TR2000i

Bieżnia LifeSpan TR2000i

Domowa składana bieżnia LifeSpan TR2000i to model do intensywnego treningu cardio. Interaktywny dotykowy 7-calowy wyświetlacz z technologią Quick Draw ułatwia szybki start treningu i łatwość ustawień. Duża powierzchnia biegową wraz z amortyzacją zapewnia komfortowy trening. Przechowując bieżnię w pionie, zaoszczędzisz dużo miejsca.

Bieżnia LifeSpan TR3000i

Bieżnia LifeSpan TR3000i

Składana bieżnia domowa LifeSpan Tr3000i została zaprojektowana, aby uprzyjemnić Ci trening biegowy. Bieżnie LifeSpan są zorientowane na biegacza: z bogactwem programów, doskonałą amortyzacją i kompaktową budową. Trenuj po swojemu na bieżni LifeSpan.

Bieżnia LifeSpan TR4000i

Bieżnia LifeSpan TR4000i

Ponad 50 programów treningowych, różne opcje nachylenia, szeroki pas biegowy i supermocny silnik. Ta składana bieżnia domowa LifeSpan jest stworzona dla zaawansowanych użytkowników, którzy lubią wyzwania. Dzięki niej przeniesiesz swój trening biegowy na jeszcze wyższy poziom.

Bieżnia LifeSpan TR5500i

Bieżnia LifeSpan TR5500i

 

Solidna bieżnia domowa LifeSpan TR5500i jest przeznaczona do intensywnych treningów w domu. Możesz wybrać z ponad 50 treningów oraz rozpędzić się do prędkości 22 km/h. Gwarantuje to supermocny silnik o mocy 4 KM. Duża konsola, 3 widoki treningu i dużo opcji rozrywki – tego potrzebujesz, by pokochać bieganie w domu.

Bieżnia LifeSpan TR7000i

Bieżnia LifeSpan TR7000i

Biegaj odważnie i z uśmiechem na profesjonalnej bieżni domowej LifeSpan TR7000i.  I poczuj się trenując w domu jak w prestiżowej siłowni. 44 programy treningowe, maksymalna prędkość 20 km/h i solidne amortyzatory, chroniące Twoje stawy – na tej bieżni możesz polegać.

 

Orbitrek E2i LifeSpan

Orbitrek E2i LifeSpan

Wytrenuj całe ciało bez wymówek. Orbitrek do domu E2i marki LifeSpan pomoże Ci wykonać skuteczny trening wytrzymałościowy w domu, dzięki któremu spalisz tkankę tłuszczową. Z kolei dzięki możliwości wzniosu, zaangażujesz łydki, uda i mięśnie pośladkowe. Wymodeluj sylwetkę z orbitrekiem domowym E2i, z naciskiem na dolne partie mięśniowe. Pomoże Ci w tym 20 poziomów oporu oraz 20 ustawień wzniosu. Natomiast technologia CoreBalance™ zapewni równomierny rozkład obciążenia.

Orbitrek E3i LifeSpan

Orbitrek E3i LifeSpan

Orbitrek E3i LifeSpan

Orbitrek eliptyczny E3i Lifespan to wysokiej klasy sprzęt sportowy przeznaczony do profesjonalnego treningu w domu. Łączy w sobie zalety ćwiczeń cardio i treningu siłowego, wzmacniając partie mięśniowe nóg, pośladków, brzucha czy ramion, nie powodując przeciążeń stawów czy kręgosłupa.
Unikalny system Core Balance monitoruje postawę w trakcie ćwiczeń. Dzięki specjalnym czujnikom, wbudowanym w pedały pozwala mierzyć ciśnienie wywierane przez nogi na platformę. Wyniki wyświetlane są na monitorze, pozwalając osobie ćwiczącej na natychmiastowe skorygowanie błędnej postawy, utrwalając poprawne ułożenie ciała, zapewniając bezpieczeństwo i wysoką efektywność ćwiczeń.

Orbitrek E5i LifeSpan

Orbitrek E5i LifeSpan

Profesjonalny orbitrek do domu LifeSpan E5i dostarczy niesamowitych wrażeń treningowych. A przy okazji ćwicząc na orbitreku domowym LifeSpan E5i ochronisz stawy i kolana.  Udanych treningów!