LifeSpan

Bieżnia LifeSpan TR2000i

Bieżnia LifeSpan TR2000i

Domowa składana bieżnia LifeSpan TR2000i to model do intensywnego treningu cardio. Interaktywny dotykowy 7-calowy wyświetlacz z technologią Quick Draw ułatwia szybki start treningu i łatwość ustawień. Duża powierzchnia biegową wraz z amortyzacją zapewnia komfortowy trening. Przechowując bieżnię w pionie, zaoszczędzisz dużo miejsca.

Bieżnia LifeSpan TR3000i

Bieżnia LifeSpan TR3000i

Składana bieżnia domowa LifeSpan Tr3000i została zaprojektowana, aby uprzyjemnić Ci trening biegowy. Bieżnie LifeSpan są zorientowane na biegacza: z bogactwem programów, doskonałą amortyzacją i kompaktową budową. Trenuj po swojemu na bieżni LifeSpan.

Bieżnia LifeSpan TR4000i

Bieżnia LifeSpan TR4000i

Ponad 50 programów treningowych, różne opcje nachylenia, szeroki pas biegowy i supermocny silnik. Ta składana bieżnia domowa LifeSpan jest stworzona dla zaawansowanych użytkowników, którzy lubią wyzwania. Dzięki niej przeniesiesz swój trening biegowy na jeszcze wyższy poziom.

Bieżnia LifeSpan TR5500iM

Bieżnia LifeSpan TR5500iM

 

Solidna bieżnia domowa LifeSpan TR5500iM jest przeznaczona do intensywnych treningów w domu. Możesz wybrać z ponad 50 treningów oraz rozpędzić się do prędkości 22 km/h. Gwarantuje to supermocny silnik o mocy 4 KM. Duża konsola, 3 widoki treningu i dużo opcji rozrywki – tego potrzebujesz, by pokochać bieganie w domu.

Bieżnia LifeSpan TR7000i

Bieżnia LifeSpan TR7000i

Biegaj odważnie i z uśmiechem na profesjonalnej bieżni domowej LifeSpan TR7000i.  I poczuj się trenując w domu jak w prestiżowej siłowni. 44 programy treningowe, maksymalna prędkość 20 km/h i solidne amortyzatory, chroniące Twoje stawy – na tej bieżni możesz polegać.

 

Orbitrek E2i LifeSpan

Orbitrek E2i LifeSpan

Trenuj w domu z przyjemnością. Na magnetycznym orbitreku domowym E2i LifeSpan, spalisz mnóstwo kalorii i poprawisz kondycję. Dzięki unikalnej opcji wzniosu, wzmocnisz i wymodelujesz łydki, uda i pośladki. Masz do wyboru  20 poziomów oporu oraz 20 ustawień wzniosu. A technologia CoreBalance™ zapewni równomierny rozkład obciążenia. Trening będzie przyjazny dla stawów.

Orbitrek E3i LifeSpan

Orbitrek E3i LifeSpan

Trenuj intensywnie w domu na orbitreku E3i marki Life Span. Stabilny sprzęt wysokiej jakości, płynny ruch, przyjazny dla stawów. Popraw kondycje i wzmocnij ciało, a uchwyt na tablet i bidon, uprzyjemnią trening.

Orbitrek E5i LifeSpan

Orbitrek E5i LifeSpan

Profesjonalny, bardzo solidny i stabilny  orbitrek do domu LifeSpan E5i ma 21 poziomów oporu i 21 programów treningowych. Długość kroku 50 cm, która gwarantuje naturalny i płynny ruch, jednocześnie chroni Twoje stawy. Sprawdzi się również w przypadku osób o dużej masie i budowie ciała. A że zasilasz go siłą swoich mięśni, oszczędzisz na rachunkach za prąd.