Trening dolnych partii mięśniowych

Trening dolnych partii mięśniowych - Informacje

Smukłe i jędrne uda, uniesione pośladki, zgrabne łydki to marzenie wielu kobiet. Wzmocnienie dolnych partii mięśni nóg czy pośladków to również cel treningowy wielu mężczyzn. Skupiając się na tych obszarach warto wybierać sprzęt sportowy, dzięki któremu trening będzie nie tylko bardzo przyjemny, ale i skuteczny.

W Life Fitness znajdziecie szeroki wybór sprzętu przeznaczonego do treningu dolnych partii mięśniowych – nóg i pośladków. Dzięki niemu możecie ćwiczyć w domu bez konieczności kupowania karnetu na siłownie. Nasze urządzenia to sprzęt najwyższej jakości, dlatego równie chętnie współpracują z nami właściciel klubów fitness i siłowni.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sprzętu do treningu dolnych partii mięśniowych.

Sprzęt sportowy przeznaczony do treningu dolnych partii mięśni

Rowerki treningowe – polecamy szeroki wybór nowoczesnych rowerów stacjonarnych oraz rowerów do indoor cyclingu, najlepszych marek. To sprzęt wysokiej klasy, o szerokich funkcjonalnościach, dostosowanych zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. To połączenie stylowego wzornictwa z solidnością wykonania, które sprawdzi się w użytkowaniu na siłowniach, ale i w warunkach domowych. Pozwalają na wykonanie skutecznego treningu cardio, wyszczuplającego, skupionego na dolnych partiach mięśniowych.

Orbitreki – idealne do treningu całego ciała, w szczególności treningu mięśni ud, pośladków i łydek. Pozwalają wzmocnić dolne partie mięśniowe. Szereg funkcji i możliwości pozwala na dostosowanie trudności treningu do poziomu zaawansowania. Na Life Fitness znajdziecie wyłącznie orbitreki najwyższej jakości, najlepszych marek, gwarantujące bezpieczny i komfortowy trening w domu lub na siłowni.

Bieżnie – dzięki nim nie musisz rezygnować z biegania nawet zimą. Wyposażone w dotykowy wyświetlacz, szereg funkcji, prędkości i gotowe programy treningowe pozwalają maksymalizować efekty treningu, czyniąc go niezwykle przyjemnym. Bieżnie LifeSpan, które znajdziecie w naszym sklepie to obowiązkowe wyposażenie przy treningu dolnych partii mięśniowych, zarówno w domu jak i na siłowni.

Blaze Pod Trainer – idealny zestaw akcesoriów pozwalających maksymalizować efekty każdego treningu, w tym również treningów skupionych na dolnych partiach mięśniowych. Podświetlane elementy, sterowane zdalnie pozwalają doskonalić szybkość, zwinność i inne umiejętności niezbędne w wielu dyscyplinach sportu. Blaze Pod Trainer sprawdzi się w treningach piłki nożnej, koszykówki, w innych treningach zespołowych, a także treningach indywidualnych. Można go zabrać w dowolne miejscem trenując na wakacjach bądź w plenerze. W naszym sklepie znajdziecie również szereg funkcjonalnych akcesoriów mocujących, dzięki którym pody można zamontować na dowolnej płaszczyź nie.

Pamiętaj, że jakakolwiek aktywność fizyczna jest lepsza niż jej brak. Znajdź taką, która sprawia ci przyjemność. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego sprzętu  – skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego urządzenia do domowej siłowni lub klubu fitness.