górne partie mięsniowe

górne partie mięsniowe - Informacje

Górne partie mięśniowe

Silne ramion, szeroka i mocna klatka piersiowa, wyrzeźbiony brzuch to atrybuty prawdziwego mężczyzny. To właśnie Panowie, marząc o sylwetce kulturysty, najczęściej wybierają trening siłowy górnych partii mięśniowych.

Można go wykonywać na siłowni czy w klubie fitness, ale równie dobrze można trenować w domu. Posiadając odpowiedni sprzęt nie ma przeszkód by skutecznie ćwiczyć górne partie mięśni, bez konieczności wykupowania karnetu na siłowni. Zdecydowanie lepiej zainwestować w profesjonalne wyposażenie domowej siłowni, z której będzie można korzystać tak często jak tylko będzie na to ochota.

Sprzęt do ćwiczeń na górne partie mięśniowe

Sprawdź w jaki sprzęt warto się zaopatrzyć by wykonać skuteczny i efektywny trening.

Drążki do podciągania – bardzo proste narzędzia do podciągania. Pozwala wykonać różnorodne zestawy ćwiczeń, z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała lub dodatkowymi obciążeniami. Można wykonywać je z nachwytem – taki sposób wpływa głównie na wzmocnienie mięśni pleców, zaś z podchwytem kształtuje przede wszystkim mięśnie ramion. Trening można różnicować stosując różny rozstaw ramion. Ćwiczenia są bardzo efektywne, osoby zaawansowane mogą dodatkowo zwiększać jego skuteczność stosując dodatkowe obciążenia w postaci specjalnego pasa. W naszym sklepie znajdziecie metalowe drążki do podciągania firmy BenchK. Montowane są na stałe do drabinki. Po odwróceniu mogą również spełniać funkcje podpory dla sztangi.

Poręcze do ćwiczeń – pozwalają na ćwiczenia z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała jak również dodatkowych obciążeń. Montowane do drabinki, zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu sprawdzą się nawet w niewielkiej, domowej siłowni. Skutecznie wzmacniają mięśnie brzucha, ramion i kręgosłupa. Oferujemy poręcze metalowe firmy BenchK, w białej lub czarnej wersji kolorystycznej.

Drabinki – idealne zarówno dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z aktywnością, jak i dla bardziej zaawansowanych. Z drabinek chętnie korzystają również dzieci, od małego budując swoją sprawność i wytrzymałość. Nie zajmują dużo miejsca. Montowane do ściany, nie ograniczają przestrzeni, a ciekawy design sprawia, że będą też atrakcyjnym elementem wyposażenia pokoju dziecięcego lub domowej siłowni. Dzięki możliwości montażu dodatkowych akcesoriów tj. poręcze do ćwiczeń czy drążki do podciągania umożliwiają wykonanie bardzo zróżnicowanego treningu górnych partii mięśniowych, w szczególności mięśni ramion, klatki piersiowej i brzucha.

Ławki do ćwiczeń –  to podstawowy element wyposażenia każdej, domowej siłowni. Ławki do ćwiczeń firmy BenchK to proste urządzenie o wielu możliwościach. Umożliwiają wykonywanie różnorodnych ćwiczeń, wzmacniających mięśnie brzucha, pleców czy nóg.

Obciążenia – trudno byłoby wyobrazić sobie bez nich domową siłownię. W naszym sklepie znajdziecie zestaw profesjonalnych obciążeń talerzowych, w zestawie ze sztangą i zaciskami. Wykonane z największą starannością i dbałością o detale. Dzięki temu w szybki i prosty sposób można zmienić rodzaj obciążenia. Przemyślany design gwarantuje brak toczenia się talerzy.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym asortymentem sprzętu przeznaczonego do ćwiczenia górnych partii mięśniowych.