Trenażer łukowy  ARC TRAINER – trening cardio i siłowy

Trenażer łukowy ARC Trainer to ewenement wśród urządzeń treningowych. Umożliwia trening cardio i siłowy, a do tego 3 rodzaje ruchu. Jego wyjątkowość sprowadza się zatem nie tylko do unikalnej konstrukcji, chroniącej Twoje stawy, jak też naukowo udowodnionym efektom treningowym. Nowość w ofercie Globalbefit.

Trenujesz intensywniej, a mniej się męczysz – z Arc Trainer to możliwe!

21 poziomów nachylenia umożliwia ślizganie jak na nartach biegowych, bieg jak na maszynie eliptycznej  i wchodzenie pod górę. Jednocześnie, dzięki dopracowanej biomechanice obciążasz stawy mniej niż podczas chodzenia! Jak pokazują wyniki badań, wyjątkowy sposób ćwiczeń na Arc Trainerze znacznie mocniej stymuluje mięsień dwugłowy uda i mięśnie pośladków.  Na Arc Trainerze spalisz się o 16% więcej kalorii w porównaniu do orbitreka. Jednocześnie mniej obciążysz kolana, biodra i plecy. Arc Trainer pobudza pracę serca, zwiększa wydolność  i siłę mięśni, poprawia szybkość biegową.

jędrne pośladki trenażer łukowy Arc Trainer

Trenażer łukowy Arc Trainer – wymodelowane i mocne pośladki

Nie ma jednego ćwiczenia, dzięki któremu wymodelujesz pośladki. Konieczne jest połączenie treningu siłowego i cardio. Typowe ćwiczenia siłowe na pośladki to m.in. suwnica do nóg, przysiady i wypady (i wiele innych). Ale Arc Trainer jest wyjątkowy, bo można na nim zarówno ćwiczyć cardio, jak i wykonać trening siłowy. Przy dużym nachyleniu (10-20)na Arc Trainerze pracują głównie mięśnie czworogłowe, bo to ruch podobny do wspinaczki lub wchodzenia po schodach. Przy mniejszym poziomie nachylenia (0-10) punkt ciężkości przesuwa się z mięśni czworogłowych na pośladki.

Zależy Ci na treningu pośladków, zacznij od mniejszego nachylenia w Arc Trainerze. Utrzymuj wysokie tempo kroków na minutę.  Praca na wyższych poziomach mocy pomoże zwiększyć siłę mięśni nóg. Połączenie treningu siłowego, cardio i zbilansowanej diety to Twoja droga do szybkich efektów.

Arc Trainer - trenażer łukowy - Twoje cele fitness zrealizowane

Ustrzel hattricka z Arc Trainerem

Ponad 1200 watów dostępnej mocy sprawia, że Arc Trainer to maszyna idealna do treningu interwałowego i siłowego. W trybie Constant Power. w którym  opór zmniejsza się wraz ze wzrostem prędkości. Natomiast w trybie Adaptive Power, w którym opór zwiększa się opór wraz ze wzrostem prędkości.

Arc Trainer to opłacalna inwestycja dostajesz 3 maszyny w 1.  Wyobraź sobie, że zamiast kupować  trzy maszyny stepper/schody i trenażer z regulowaną długością kroku osobno, zastąpi je Arc Trainer. A przy okazji wiesz, że jest superbezpieczny i nie obciąża stawów.

0 komentarzy

Może to też Ciebie zainteresuje

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Trening na rowerze stacjonarnym zdobywa coraz większą popularność w świecie fitnessu. Dowiedz się, czym dokładnie jest indor cycling, jakie są różne...