Trening w podwieszeniu z TRX – na czym polega?

Trening w podwieszeniu z TRX Suspension Trainer, wykorzystuje grawitację i ciężar ciała. Taśmy TRX to akcesorium przenośne, w zestawie zawsze znajdziesz pomocnicze uchwyty do przymocowania ich w domu, czy na w plenerze.Sprawdź, dlaczego miliony osób na całym świecie trenują z TRX, łącznie z topowymi sportowcami oraz żołnierzami.

Trening w podwieszeniu, tasmy TRX
TRX trening – jakie efekty?

Trening w podwieszeniu – Twoje korzyści

TRX Suspension Trainer to oryginalny system treningowy, który wykorzystuje siłę grawitacji i ciężar ciała użytkownika do wykonywania setek ćwiczeń. W treningu z TRX masz pełną kontrolę nad tym, ile wysiłku włożysz w dane ćwiczenie- ponieważ możesz po prostu dostosować pozycję ciała, aby zwiększyć lub zmniejszyć opór.

TRX Suspension Trainer – dlaczego Ci się przyda?

  • Jest uniwersalny – zapewnia szybki i efektywny trening całego ciała
  • Pomaga zbudować solidne centrum ciała
  • zwiększa wytrzymałość mięśni
  • Przeznaczony dla osób o różnym poziomie sprawności fizycznej (od sportowców po seniorów)
  • Można go przymocować w dowolnym miejscu (w siłowni, domu, hotelu lub na zewnątrz)
  • Dzięki wykorzystaniu ciężaru własnego ciała, TRX Suspension Trainer zwiększa wytrzymałość i funkcjonalność Twojego ciała w porównaniu z maszynami treningowymi
  • Używany przez trenerów, sportowców i wojsko

Z TRX ćwiczą amerykańscy żołnierze, ale też m.in trenują znim : drużyn Major League Baseball, piłkarze, tenisiści, golfiści
zawodnicy MMA, Kolarze, pływacy i biegacze na poziomie olimpijskim.

TRX – ćwicz gdzie chcesz

Trening w podwieszeniu – zabierz TRX ze sobą w podróż

Nie musisz spędzać godzin na podnosząc ciężary lub uprawiając jogging. Naukowcy odkryli, że krótkie serie treningu interwałowego mogą być równie skuteczne jak dłuższe sesje treningowe. Dzięki TRX Suspension Trainer™ w zaledwie 15 minut, możesz wykonać efektywny trening całego ciała – nawet z marszu!

Spakuj swój TRX, zajmuje w walizce czy torbie podróżnej tyle samo miejsca co para trampek. Dodatkowo, możesz go przymocować praktycznie wszędzie. Przymocuj go do drzwi pokoju hotelowego lub do drzewa albo bagażnika Twojego samochodu. Zajmie Ci to góra 30 sekund!

Trening całego ciała z TRX – to możliwe już w kwadrans!

Obejrzyj 15-minutowy trening TRX Total Body Blast z trenerem Louisem Lopezem. To tylko cztery proste ruchy – TRX Chest Press, TRX Speed Lunge, TRX High Row i TRX Pulse Squat Jump.

Zobacz, jak możesz zrobić 15- minutowy trening całego ciała z TRX, praktycznie z marszu

Ważne kupując jakikolwiek zestaw taśm TRX w naszym sklepie, zyskujesz miesięczny( 30 dni) darmowy dostęp do platformy TRX Training Club.

TRX TRAINING CLUB to ponad 500 treningów i programów z najlepszymi trenerami: w kategoriach: cardio, wzmacnianie, joga i wiele innych. Możesz też korzystac później z płatnego dostępu i ściągnąć aplikację na smartfona.

Masz pytania, skontaktuj się z nami : j.grabowski@globalbefit.com + 48 733 354 511

0 komentarzy

Może to też Ciebie zainteresuje

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Trening na rowerze stacjonarnym zdobywa coraz większą popularność w świecie fitnessu. Dowiedz się, czym dokładnie jest indor cycling, jakie są różne...