fbpx

Coach by Color -trenuj z mocą!Trenuj z mocą, co to znaczy?  Wielu z nas nie słyszało w ogóle o treningu opartym na mocy. To bardzo ważny parametr stosowany w sporcie wyczynowym. W rowerach do indoor cyclingu ICG powiązano intensywności treningu z konkretnym kolorem. Dlatego kolory w unikalnym systemie Coach By Color®, ułatwiają odczyt wyświetlanych wartości, ale też zawierają w sobie element zabawy. Coach By Color® to przewodnik po intensywności treningu, wyświetlany w 5 kolorach ( przypisanych do konkretnych stref wysiłku). To rozwiązanie sprawi, że podkręcisz kondycję oraz prędkość na rowerze ICG.

Intensywność treningu oparta na mocy

Innymi słowy Coach by Color ® pokazuje indywidualną intensywności treningu, bazując na mocy (wbudowany miernik mocy) lub tętnie w 5 strefach treningowych oznaczonych odpowiednim kolorem ( białym, niebieskim, zielonym, żółtym i czerwonym) wyświetlanym na konsoli roweru WattRate ®. Bazuje na indywidualnej wartości FTP ( Functional Treshold Power – Funkcjonalna Moc Progowa), lub tętnie maksymalnym (HRmax). Trening oparty na mocy oraz tętnie to idealne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących.

strefy Coach by Color

Twój trener personalny  + aplikacja ICG App!

Pobierz aplikację na smartfona ICG App, zsynchronizuj z rowerem Life Fitness powered by ICG i monitoruj swoje wyniki i śledź postępy twojego domowego treningu.  Aplikacja ICG Training App umożliwia korzystanie z treningów Coach by Color®. W zależności od celu treningowego, można wybrać lub ułożyć spersonalizowany trening. Do wyboru jest 50 treningów. Podczas treningu indoor cycling , kolor na konsoli WattRate® Twojego roweru ICG musi się pokrywać z kolorem treningu wyświetlanym na smartfonie.  

Ściągnij ICG App, i przesyłaj  swoje dane przez Bluetooth z aplikacji  ICG® na konsole WattRate®, oraz zapisu i przechowuj w aplikacji parametry Twoich sesji treningowych. I daj nam znać jak Ci się trenuje!

Obejrzyj,  jak działa aplikacja ICG App.

aplikacja do indoor cycling ICG App

 

Podziel sięShare on Facebook
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Aktualności
Bez kategorii
Odżywianie
Sprzęt i akcesoria
Trening cardio
Trening siłowy
Trening w domu