Bieżnia domowa Life Fitness – korzyści dla użytkownika

Bieżnia domowa – jaką wybrać? Jeśli szukasz wytrzymałej i bezpiecznej bieżni domowej, polecamy amerykańską markę Life Fitness. Światową renomę bieżnie Life Fitness zyskały m.in. dzięki najwyższej jakości wykonania, funkcjonalności i przyjaznej obsłudze. Mówisz bieżnia myślisz Life Fitness – wiedzą o tym menedżerowie klubów fitness i hoteli w ponad 166 krajach na świecie. Amerykański producent od 1991 wyprodukował już ponad 500.000 bieżni. Od tego czasu nieustannie wprowadza nowe udogodnienia i  opcje rozrywki, a także poszerza kompatybilność z aplikacjami fitness.

Bieżnia domowa Life Fitness – bezpieczna dla stawów

Ważnym aspektem treningu na bieżni do domu, jest bezpieczeństwo. Bieżnie Life Fitness mają  opatentowany system amortyzacji Flex-Deck, redukujący obciążenie stawów aż o 30 % procent. Trenując na bieżni Life Fitness, wiesz, że mniej obciążasz swoje kolana np. co jest niezmiernie istotne w treningu biegowym.

Intuicyjna obsługa – przyjazna dla użytkownika

Intuicyjna obsługa konsoli, przeniesienie doświadczeń z klubu fitness do treningu domowego, sprawia, że trening na bieżniach Life Fitness jest bardzo komfortowy.  Dzięki wygodnej regulacji ustawień trening na bieżniach Life Fitness sprawia ogromną przyjemność zarówno początkującym jak i zaawansowanym. Bieżnie zapamiętują preferowane ustawienia dla marszu, joggingu czy biegu.

Bieżnia domowa składana, czy bieżnia z konsola dotykową z opcjami rozrywki?

 Jeśli nie masz za dużo miejsca i interesuje Cię bieżnia składana do domu, proponujemy model Life Fitness F3  z konsolą Go lub Track.  Natomiast gdy zależy Ci na na konkretnych parametrach bieżni, polecamy bieżnię Life Fitness T5.

Personalizacja treningu – bieżnia domowa Life Fitness T5

Nowoczesna bieżnia bieżnia Life Fitness T5 z konsolą Track. Jest kompatybilna z urządzeniami iPhone oraz Android, umożliwia łączność z Internetem i korzystanie z bogatych opcji rozrywki. Współpraca konsoli z licznymi aplikacjami fitness pozwala na maksymalną personalizację treningu. Można tworzyć własne programy, monitorować postępy i udostępniać treningi na portalach społecznościowych. To co z kolei znacząco ułatwia osiągnięcie zaplanowanych celów i wzmacnia motywację do wysiłku.

#trenujwdomu z Global Be Fit

Zapraszamy do kontaktu, podpowiemy, doradzimy.

0 Comments

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to też Ciebie zainteresuje

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Trening na rowerze stacjonarnym zdobywa coraz większą popularność w świecie fitnessu. Dowiedz się, czym dokładnie jest indor cycling, jakie są różne...