Event rowerowy online – ICG® Evolution Ride

Event rowerowy online – już 17 września czeka Cię 8 godzin epickiej jazdy!

Największy event rowerowy online w tym roku!. Dołącz do ICG Evolution Ride już 17 września! Czeka Cię 8 godzin tematycznych treningów rowerowych z charyzmatycznymi Master Trenerami z teamu ICG. To niepowtarzalne wydarzenie, będzie transmitowane na żywo prosto do Twojego domu. Musisz być z nami koniecznie.

rower indoor cycling

Jeśli masz rower ICG, wtedy w pełni wykorzystasz te treningi, które bazują na systemie Coach By Color © ( strefy wysiłku oznaczone kolorami) i pomiarze mocy. Jeśli masz rower spinningowy, też jak najbardziej skorzystasz z tych lekcji a, atmosfera i DJ na żywo Cię porwą do jeszcze większego wysiłku. Masz to jak w banku. 8 godzin epickiej jazdy na rowerze, niezapomniany dzień pełen emocji i kolorów!

Dlaczego indoor cycling?

Bo to niesamowity trening, dzięki któremu zniwelujesz stres, wzmocnisz mięśnie centrum, pośladków i ud. Przekonaj się, dlaczego warto regularnie wsiadać na rower do indoor cyclingu . A dzięki systemowi Coach By Color©, trenujesz dokładnie tak, jak pozwala Ci organizm. Gdyż strefy mocy oznaczone kolorami są indywidualne dla każdego użytkownika. Dowiedz się więcej na ten temat.

 Spektakularny rowerowy event jak Evolution Ride oraz wiele innych, organizowane przez ICG International, producenta rowerów ICG, oraz systemu Coach by Color© co roku gromadził tysiące entuzjastów indoor cyclingu na całym świecie. Tym razem możesz poczuć tę niesamowitą moc, która dotrze wprost do Twojego domu

Evolution Ride 2022 – program

Co Ci jest potrzebne? Twój rower do indoor cyclingu lub rower spinningowy , ręcznik, butelkę woda, stabilne połączenie z Internetem oraz tablet lub laptop i mnóstwo energii!

Evolution Ride 2022 – program

10.00 – 10.50 Nadine Goltz: Love Beyond

11.00 – 11.50 Tim Sandner: Human Touch

12.00 – 12.50 Tanja Schweitzer: Colorful – It’s Showtime

13.00 – 13.50 Holger Waldeck & Ralf Greb: Two Men Group Reloaded

14.00 – 15.00 Przerwa

15.00 – 15.50 Stefan Leber: Over The Rainbow

16.00 – 16.50 Kati Grujic & Barbara Engerer: Rising Phoenix

17.00 – 17.50 Sandra Steidle: Infinity

18.00 – 18.50 Bernd Sauer: Time Travel

Czy zarezerwowałeś już swój bilet na transmisję na żywo? 🚴 Bilet kupisz tutaj

Załóż strój kolarski, napełnij bidon i przygotuj się na Evolution Ride

Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń lub napisz. Jesteśmy dla Ciebie.

0 komentarzy

Może to też Ciebie zainteresuje

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Trening na rowerze stacjonarnym zdobywa coraz większą popularność w świecie fitnessu. Dowiedz się, czym dokładnie jest indor cycling, jakie są różne...