FITTAR – ćwicz w domu zumbę, jogę i co tylko chcesz

Jeśli potrzebujesz dodatkowego bodźca treningowego, albo nowych wyzwań, by regularnie ćwiczyć w domu, interaktywne lustro FITTAR Ci w tym pomoże.  Smart lustro ma wbudowaną kamerę 3D, dlatego uważnie śledzi Twoją ruchy, by w razie potrzeby je skorygować.  Nie musisz się więc martwić,  że nabawisz się kontuzji. Możesz ćwiczyć bezpiecznie z tym niesamowitym, naszpikowanym technologią urządzeniem, które będzie Cię motywować, wspierać na każdym kroku. FITTAR to unikalny trener personalny. Będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem w dbaniu o zdrowie i samopoczucie.

Interaktywne lustro FITTAR zawsze prawdę Ci powie

Po zalogowaniu się, wybierasz od razu, czy zależy Ci na poprawie kondycji,  zgubieniu zbędnych, a może wolisz trening wzmacniający, lub zajęcia fitness? Wybierz rodzaj treningu, długość trwania,  poziom zaawansowania po zalogowaniu i gotowe.  Wybór ćwiczeń i zajęć jest ogromny – zapomnij o braku motywacji. Jeśli kochasz boks, masz wiele opcji, i możesz też zacząć, dzięki kursowi shadow boxingu. A może wolisz spinning, bo masz rower w domu. Lustro Fittar jest dla Ciebie, Jako Twój coach, zawsze Cię wesprze i zmotywuje, gdy zabraknie Ci sił. .

FITTAR – dla ciała i umysłu

Lustro Fittar jest wyjątkowe pod wieloma względami. Co najważniejsze możesz trenować z nim zarówno ciało jak i umysł. Gry kognitywne to świetny sposób na poprawę czasu reakcji i refleksu. To też superopcja dla najmłodszych. Jeśli z kolei masz w sobie gen rywalizacji, też się nie zawiedziesz. Możesz sprawdzać się rywalizując z innymi użytkownikami, grając w gry kognitywne i trenując shadow boxing

Jedno jest pewne: z trenując z lustrem FITTAR poprawisz kondycję, wzmocnisz się, schudniesz i będziesz się czuć wspaniale.

0 Comments

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to też Ciebie zainteresuje

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Trening na rowerze stacjonarnym zdobywa coraz większą popularność w świecie fitnessu. Dowiedz się, czym dokładnie jest indor cycling, jakie są różne...