Jak urządzić domową siłownię w sypialni?

Gdy nie masz w domu nadmiaru wolnego miejsca, urządzenia treningowe mogą trafić do Twojej sypialni. Domowa siłownia w sypialni oznacza ograniczoną powierzchnię.  Zmieści się w niej zazwyczaj jedna maszyna cardio oraz akcesoria treningowe, ale i tak możesz wykonać kompletny trening. Oto najważniejsze wskazówki na temat urządzania domowej siłowni w sypialni.

Domowa siłownia w sypialni – zalety

Łatwy dostęp do sprzętu fitness zmobilizuje Cię do regularnych treningów.
Jeśli masz w sypialni telewizor, nawet nie zauważysz, kiedy skończysz trening cardio. Upewnij się, że sprzęt cardio jest ustawiony pod odpowiednim kątem, tak by dobrze widzieć ekran telewizora.
Sypialnia zapewnia prywatność podczas treningów, a do tego sprzęt fitness nie jest na widoku.

Przytulna siłownia w Twojej sypialni – wyposażenie -podpowiedzi sprzętowe

domowa siłownia w sypialni, jak urządzić
  • Jedna maszyna cardio, umieszczona w pobliżu gniazdka (jeśli jest to wymagane). Rozważ bardziej kompaktowe opcje, takie jak składane bieżnie, rowery stacjonarne, ergometry wioślarskie lub kompaktowe orbitreki, zajmujące mniej miejsca.
  •  Mata do rozciągania i jogi.
  •  Akcesoria treningowe, takie jak piłka szwajcarska, taśmy oporowe, lub hantle. Zapewniają liczne dodatkowe opcje treningowe, nie zajmują dużo miejsca i można je łatwo przechowywać w szafie lub pod łóżkiem.

Dodatkowe wskazówki
Jeśli martwisz się o głośną pracę urządzeń treningowych w Twojej sypialni, wybierz sprzęt cardio, taki jak orbitreki, które pracują prawie bezgłośnie.
Nie pozwól, by Twój sprzęt cardio stał się wieszakiem na ubrania. Unikaj obwieszania maszyn treningowych ubraniami, to pierwszy krok do zniechęcający do aktywności, a nie o to nam chodzi..

Ważne
Urządzenia cardio Life Fitness muszą być prawidłowo zainstalowane i uziemione. Nie wolno używać przedłużacza ani listwy zasilającej.

Skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci jak urządzić wymarzoną domową siłownię w dowolnej przestrzeni w Twoim domu.

0 Comments

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to też Ciebie zainteresuje

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Trening na rowerze stacjonarnym zdobywa coraz większą popularność w świecie fitnessu. Dowiedz się, czym dokładnie jest indor cycling, jakie są różne...