Trening z BlazePod – puść wodze wyobraźni

Chcesz poprawić czas reakcji, koordynację i szybkość? Trening z BlazePod jest dla Ciebie. To innowacyjne urządzenie do treningu, w którym za pomocą aplikacji sterujesz czujnikami światła. Zapalają się one w różnych kolorach i sekwencjach. Twoje zadanie to dotknąć je w jak najszybszym czasie. Ogromną zaletą jest wygoda i łatwość użytkowania. Możesz trenować, gdzie chcesz mocując pody do dowolnej powierzchni. Modułowa konstrukcja systemu pozwala na dużą różnorodność treningu, ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia.  Stwórz własną strefę treningową w dowolnym miejscu w domu, siłowni, boisku czy na hali sportowej. Motywacji Ci nigdy nie zabraknie.

Trening z BlazePod – szybkość, zwinność, koordynacja

Możesz ćwiczyć sam(a) i doskonalić cechy motoryczne, ustawiając pody na ziemi, lub mocując je do ściany, worka bokserskiego. Znakomicie sprawdzi się trening w parach lub w grupie, wtedy sprawi Ci to jeszcze więcej frajdy. Możesz ćwiczyć ze swoimi dziećmi, które będą zachwycone. Dla nich trening koordynacji wzrokowo-ruchowej będzie nie lada zabawą

BlazePod to wyjątkowy trening cech kognitywnych. Sprawdzi się m.in. w treningu motorycznym, funkcjonalnym, treningu crosss, sportach walki, zajęciach dla dzieci, czy fizjoterapii. Możesz też wykorzystać pody do rozgrzewki czy sportowej rywalizacji.

Trening z BlazePod – precyzyjne statystki i kopalnia wskazówek

System ten wyróżnia nowoczesna darmowa aplikacja na smartfona (Android i iOS), z bogactwem programów treningowych (ponad 100). Co ważne, dostajesz bardzo szczegółowe analizy treningu i wyczerpujące statystki. Jeśli jesteś trenerem czy fizjoterapeutą, lub trenujesz sport wyczynowo, ucieszy Cię możliwość tworzenia własnych treningów z Blazepod. Lekka, funkcjonalna konstrukcja jest odporna na warunki atmosferyczne, zatem sprawdzi się też w treningu outdoorowym.  Jednorazowe ładowanie wystarczy na 8 godzin pracy.

Sprawdź dostępne produkty Blazepod

Masz pytania? Zadzwoń do nas +509 988 068

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to też Ciebie zainteresuje

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Trening na rowerze stacjonarnym zdobywa coraz większą popularność w świecie fitnessu. Dowiedz się, czym dokładnie jest indor cycling, jakie są różne...