treningi online za darmo

Brakuje Ci czasu i motywacji do treningu? Trenuj za darmo online z platformę Digital Coach. Marka Life Fitness, globalny producent urządzeń fitness przygotowała bibliotekę darmowych treningów online. Znajdziesz w niej ponad 1500 treningów domowych. Treningi online dostępne są na urządzeniach mobilnych: smartfonach, tabletach i desktopach. Nie czekaj, korzystaj z różnorodnych treningów i zainspiruj się.

Na platformie Digital Coach czekają na Was nowe treningi online w 3 podstawowych kategoriach: z ciężarem własnego ciała, z akcesoriami treningowymi oraz treningi na mobilność i regenerację. Wszystko przez Internet i za darmo! Znajdziesz tu trening online dla mężczyzn i kobiet, dla początkujących i zaawansowanych.

➡️Wejdź na stronę Digital Coach, zarejestruj się,  i wybierz trening,na który masz ochotę.  Zachęcamy do aktywości fizycznej w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Dbajmy o siebie. Jesteśmy w tym razem.

Jeśli natomiast łatwiej Ci jest zmobilizować się do aktywności fizycznej, trenując na sprzęcie fitness, sprawdź naszą ofertę urządzeń do treningu w domu oraz akcesoriów do treningu domowego

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to też Ciebie zainteresuje

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Trening na rowerze stacjonarnym zdobywa coraz większą popularność w świecie fitnessu. Dowiedz się, czym dokładnie jest indor cycling, jakie są różne...