Jak spędzić aktywnie Walentyki? Oczywiście  na rowerze z ICG Live Ride. Team ICG, który szczyci się najlepszymi master trainerami indoor cycling na świecie zaprasza na ICG Live Ride. Najbliższa wspólna jazda online już w Walentynki 14. lutego. Start 13.45. Całkowicie za darmo!

ICG Live Ride – dla kogo?

Dla każdego, kto ma rower do indoor cyclingu lub rower spinningowy w domu. 3-godzinna jazda jest za darmo. ICG Live Ride to wydarzenie cykliczne poniżej podajemy datę comiesięcznych eventów. Nieważne czy jesteś początkujący, czy zaawansowany, dzięki Live Ride poczujesz moc i magię indoor cyclingu! Poczujesz się nieziemsko!

Jak możesz skorzystać? Jeśli masz rower ICG z konsolą, oczywiście zsynchronizuj trening z aplikacją ICG. jeśli nie masz roweru ICG nic nie szkodzi. Instruktorzy podają kadencję ( liczbę obrotów na minutę) i zakres tętna. Podczas ICG Live Ride Master Trenerzy mówią angielsku. Oczywiście, żeby najwięcej wynieść z treningu, warto mieć jakiś monitor aktywności, żeby potem przeanalizować parametry treningu. Jeśli jeszcze nie masz monitora aktywności, sprawdź MyZone MZ3.

Daj się porwać treningowi indoor cycling!

Jeśli jeszcze nie próbowałeś np ICG Online Coach ( obecnie tylko w wersji płatnej) i nie znasz charyzmatycznych Master Trenerów ICG, koniecznie dołącz do Live Ride. Wykonasz niesamowity, angażujący trening po pięknych krajobrazach z rytmiczną i porywającą muzyką w tle. A instruktorzy indoor cycling poprowadzą Cię przez niego z uśmiechem na twarzy

Jak się przygotować do wspólnej jazdy online?

Przygotuj ręcznik, bidonu z wodą lub izotonikiem i dobry humoru. Nic więcej do szczęścia Ci nie potrzeba. O całą resztę zadba team ICG.

Program ICG Live Ride 14.02 – streaming live na https://www.teamicg.online/liveride

  • 13:45 Przywitanie
  • 14:00 Jan Keichel: Love Hurts
  • 15:00 Eva-Maria van Straaten: The Agony and Ecstasy of Love
  • 16:00 Jan Keichel & Eva-Maria van Straaten: Fatal Attraction

Zapisz w kalendarzu kolejne eventy Live Ride:

13.03.2021: Spring is in the air 14.04.2021: Happy Easter 22.05.2021: Welcome Pentecoast  Masz jakieś pytania, albo szukasz roweru do indoor cycling? Zapraszamy do kontaktu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to też Ciebie zainteresuje

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Trening na rowerze stacjonarnym zdobywa coraz większą popularność w świecie fitnessu. Dowiedz się, czym dokładnie jest indor cycling, jakie są różne...