Jak urządzić domową siłownię w piwnicy?

Siłownię domową w piwnicy można urządzić na kilka sposobów – od urządzeń treningowych umieszczonych w rogu wokół domowego centrum rozrywki, po zapełnione sprzętem treningowym siłownie  z prawdziwego zdarzenia. Piwnice doskonale nadają się do treningu siłowego ze względu na dużo wolnej przestrzeni. Domowa siłownia w piwnicy to miejsce, w którym wykonamy mocny i intensywny trening siłowy. W piwnicy panują mniej “spartańskie” warunki niż w garażu, i oczywiście jest cieplej, co można wykorzystać i “zaszaleć” pod kątem wyposażenia.

Domowa siłownia w piwnicy -zalety

Piwnicę możemy w całości przeznaczyć na domową siłownię, co daje nam wiele opcji sprzętowych, z większym gabarytowo sprzętem włącznie.
Ta część domu jest na ogół chłodniejsza niż piętra naziemne, co jest plusem podczas intensywnych treningów.
Piwnice mają na ogół betonowy fundament, co oznacza, że nie musimy się przejmować obciążeniem – można przerzucać ciężary do woli.

Domowa siłownia w piwnicy – wyposażenie – podpowiedzi sprzętowe

Dodatkowe uwagi
Warto pomyśleć o specjalnej podłodze do siłowni w piwnicy, wyposażonej w solidny sprzęt treningu siłowego. Specjalną podłogę gumową możesz zamówić również u nas. Standardowe kwadratowe puzzle 30×30 zazębiające się różnią się grubością i są łatwe w montażu.
Ważne
Urządzenia cardio Life Fitness muszą być prawidłowo zainstalowane i uziemione. Nie wolno używać przedłużacza ani listwy zasilającej.

Skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci jak urządzić wymarzoną domową siłownię w dowolnej przestrzeni w Twoim domu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to też Ciebie zainteresuje

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Trening na rowerze stacjonarnym zdobywa coraz większą popularność w świecie fitnessu. Dowiedz się, czym dokładnie jest indor cycling, jakie są różne...