Jak urządzić domową siłownię w salonie?

Gdy brakuje Ci miejsca w Twoich czterech ścianach, sprzęt treningowy możesz postawić w salonie. Domowa siłownia w salonie to miejsce, w którym zapewne nie stworzysz dużej strefy treningowej, ale i tak możesz wykonać solidny trening. Oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać, tworząc strefę fitness w salonie. Urządzenia treningowe do domu Life Fitness  zachwycają designem, więc mogą oprócz swojej funkcjonalności stanowić istotny element wystroju, zwłaszcza, że niektóre z nich możesz postawić w pionie.

Domowa siłownia w salonie – zalety

W salonie z reguły masz telewizję i kino domowe, czyli obraz i muzykę, które są motywującym towarzyszem treningu.
Łatwy dostęp do sprzętu fitness zachęca do regularnej aktywności fizycznej.

Domowa siłowia w salonie – wyposażenie- podpowiedzi sprzętowe

  • Jedna maszyna cardio. Pomyśl np. o składanej bieżni, rowerze Life Fitness ICG do indoor cyclingu lub ergometrze wioślarskim, wszystkie te urządzenia fitness można z łatwością przestawić, gdy ich nie używasz.
  •  Akcesoria do treningu siłowego, takie jak odważniki kettlebells i hantle, które można przechowywać poza zasięgiem wzroku, a także mata do rozciągania i jogi.

Dodatkowe wskazówki
Zastanów się nad wyglądem sprzętu. Urządzenia cardio Life Fitness jak np. rower Life Fitness IC5 do indoor cyclingu lub drewniany ergometr wioślarski Life Fitness Row HX, mają tak dopracowany, nowoczesny i stylowy design, że szkoda byłoby ich nie eksponować…
Jeśli wolisz cicho pracujący sprzęt, rozważ np. orbitreki, które pracują niemal bezgłośnie.

Ważne
Urządzenia cardio Life Fitness muszą być prawidłowo zainstalowane i uziemione. Nie wolno używać przedłużacza ani listwy zasilającej.

Skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci jak urządzić wymarzoną domową siłownię w dowolnej przestrzeni w Twoim domu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to też Ciebie zainteresuje

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Trening na rowerze stacjonarnym zdobywa coraz większą popularność w świecie fitnessu. Dowiedz się, czym dokładnie jest indor cycling, jakie są różne...