SPORT CAMP – przetestuj smart lustro FITTAR

FITTAR – trening dla całej rodziny – zapraszamy do Poznania

Ekipa Globalbefit czeka na Was na 𝗦𝗣𝗢𝗥𝗧 𝗖𝗔𝗠𝗣 w najbliższy weekend w Poznaniu. Co dla Was przygotowaliśmy na ten najbliższy  aktywny weekend 28-29.08 ? Pokażemy wybrane sprzęty treningowe do domowej siłowni, które będziecie mogli zobaczyć tylko w Poznaniu . Warto więc skorzystać z tej niepowtarzalnej okazji. Zapoznajcie się z naszą ofertą, a chętnie odpowiemy na Wasze wszystkie pytania podczas SPORT CAMP FIT-EXPO.

Interaktywny trening z lustrem FITTAR na SPORT CAMP

Wszystkich miłośników najnowszych technologii i gadżetów premium zapraszamy na trening z interaktywnym lustrem FITTAR! To nowość w naszej ofercie. Zaprojektowane przez pasjonatów sportu i technologii w Holandii, a  jego “ojcem chrzestnym” jest były zawodnik MMA, Martijn de Jong.

smart lustro FITTAR gry i trening

Brakuje Wam motywacji, popadliście w rutynę, a może nie wiecie jak się zmobilizować do treningu?

Lustro FITTAR będzie Waszym najlepszym motywatorem i coachem. Trening z nim poprawi Wam nastrój. Gwarantujemy.  Jest w czym wybierać, dla początkujących i zaawansowanych, przyszłych mam, treningi intensywne, treningi siłowe, trening rowerowy, shadow boxing i wiele innych. Od tego aż się może zakręcić w głowie.

Będziecie mogli poćwiczyć ciało i umysł całą rodziną interaktywnym lustrem Fittar. Najmłodsi mogą przetestować interaktywne gry na refleks.

Ponadto pokażemy najczęściej nagradzany rower do indoor cyclingu na świecie, czyli IC7 marki #ICG, nazywany przez fachowców i miłośników jazdy rowerowej mercedesem wśród rowerów oraz przenośne akcesoria treningowe na każdą pogodę i porę roku.

Zajrzyjcie do nas koniecznie.

Czekamy na Was i do zobaczenia

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to też Ciebie zainteresuje

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Trening na rowerze stacjonarnym zdobywa coraz większą popularność w świecie fitnessu. Dowiedz się, czym dokładnie jest indor cycling, jakie są różne...