trening odchudzający

trening odchudzający - Informacje

Trening odchudzający

Aktywność fizyczna jest ważnym elementem każdego planu odchudzania. W walce o utratę zbędnych kilogramów warto połączyć odpowiednie ćwiczenia ze zbilansowaną dietą. Choć każdy ruch ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie i figurę, to są treningi, które lepiej niż pozostałe pomogą w spaleniu nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Jaką aktywność wybrać by efektywnie zgubić nadprogramowe kilogramy? Jak skutecznie ćwiczyć w domu? Jaki sprzęt sportowy wybrać do domowej siłowni?

Najlepsze treningi odchudzające

Indoor Cycling – intensywny trening na rowerze spinningowym angażuje mięśnie całego ciała, w szczególności zaś obszar nóg i pośladków. Dynamiczna jazda w rytm ulubionej muzyki będzie połączeniem przyjemnego treningu z pożytecznym spalaniem kalorii. W naszym sklepie znajdziecie rowery do indoor cyclingu, zarówno dla początkujących miłośników tej dyscypliny, jak i dla bardziej zaawansowanych, oczekujących treningu zbliżonego do tego na siłowni czy w klubie fitness.

Bieganie – szacuje się, że na każdy przebiegnięty kilometr spalamy ok 62 kalorie. Wiele osób rozpoczyna przygodę z bieganiem właśnie dlatego, że chce schudnąć. Rzeczywiście ten rodzaj treningu pozwala, uprawiany regularnie, pozwala zredukować masę ciała. Dzięki dostępnym w naszym sklepie bieżniom możecie cieszyć się tą aktywnością również w swoim domu. Oferujemy różne bieżnie, od prostych po bardziej rozbudowane urządzenia, wyposażone w dodatkowo funkcje. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

Wioślarze – czyli ergometry wioślarskie to sprzęty przeznaczone do nieco większej, domowej siłowni. Pozwalają wykonać różne treningi, angażujące nawet 95% mięśni. Dlatego właśnie są często wykorzystywane przy treningach odchudzających. By maksymalnie zwiększyć efektywność ćwiczeń wystarczy wybrać większy opór, starając się wykonać jak najwięcej podciągnięć w krótkim czasie.

Trening odchudzający w domu

Proste ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową możesz wykonać w domu, bez dodatkowego wyposażenia. Jeśli jednak zależy Ci na treningu na najwyższym poziomie – polecamy profesjonalny sprzęt sportowy. Dostępny w naszym sklepie sprzęt do treningu cardio i siłowego pozwoli Ci poczuć się jak na siłowni czy w klubie fitness. Dzięki nim trening będzie przyjemniejszy i efektywniejszy. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia dostępne są w różnych wariantach, dzięki czemu każdy może dopasować je do swoich preferencji, możliwości przestrzennych i finansowych.

Nie tylko oferujemy najwyższej jakości sprzęt i akcesoria, ale również służymy pomocą w jego wyborze. Jeśli nie wiesz jaki rower, atlas czy bieżnię wybrać – skontaktuj się z nami. Porozmawiamy i postaramy się znaleźć rozwiązanie szyte na Twoją miarę. Mamy ponad 45-letnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań technologicznych, wykorzystywanych w profesjonalnych klubach fitness, siłowniach, a także w prywatnych domach. Pomożemy Ci stworzyć Twoją własną, wymarzoną przestrzeń do ćwiczeń, dzięki której zgubisz niechciane kilogramy i wzmocnisz swoją kondycję.