Trening w domu – podaruj sobie zdrowie nie tylko na święta

Koniec roku to czas podsumowań i przemyśleń, ale też to świetny moment na planowanie. Trening w domu to świetny pomysł, zwłaszcza, że dobrą formę i kondycję można zaplanować. W myśl hasła fitness to zdrowie przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji. Wybraliśmy akcesoria oraz sprzęty fitness, dzięki którym zadbacie o swoje zdrowie i poczujecie się świetnie.

Trening w domu – trening z hantlami dla mężczyzn

Trening w domu – można zacząć od ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała, lub urządzić sobie małą strefę wolnych ciężarów. Trening z hantlami to absolutny mus. proponujemy zestaw hantli regulowanych lub zestaw długich hantli ze stojakiem. Z kolei jeśli do dyspozycji mamy więcej miejsca w salonie, piwnicy, czy garażu warto rozważyć wielofunkcyjny atlas siłowy P.S Jak zaplanować siłownię domową – przeczytajcie koniecznie na naszym blogu.

Trening w domu – ergometr wioślarski

Ćwicząc w domu na maszynach cardio, możemy zrealizować wiele celów treningowych. Dla początkujących i zaawansowanych proponujemy wioślarza z wodnego z regulacją oporu. Przeczytajcie więcej o atutach wioślarzy wodnych . Co jest ważne: trening na wioślarzu angażuje większość mięśni i nie obciąża stawów. Oczywiście kluczowa jest tu prawidłowa technika wiosłowania . Stylowy, czarny ergometr wioślarski First Degree Fitness sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu.

Bieżnia do domu – składana lub standardowa

Bieżnia to od lat najbardziej popularny sprzęt treningowy w klubach fitness. Przed zakupem i wyborem bieżni do domu należy przemyśleć kilka istotnych czynników.  Sprawdźcie nasz poradnik, jak wybrać bieżnię do domu. Bieżnia to doskonały trening dla pań. Dla początkujących, proponujemy bieżnię składaną LifeSpan TR2000i,. Jej głównym atutem jest to, że nie zajmie dużo miejsca. Natomiast dla wymagających i zaawansowanych biegaczy proponujemy solidną bieżnię premium LifeSpan TR7000.

Jak monitorować postępy treningowe?

Oczywiście za pomocą monitora aktywności.Jeśli dokucza nam brak motywacji, monitor aktywności stanie się naszym najlepszym sprzymierzeńcem. A jeśli trenujemy regularnie, tym bardziej zależy nam na śledzeniu postępów treningowych.  W naszym sklepie oferujemy monitor Myzone MZ-3 

W razie pytań, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Zapraszamy i dużo zdrowia.

0 Comments

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to też Ciebie zainteresuje

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Indoor cycling – jakie daje efekty?

Trening na rowerze stacjonarnym zdobywa coraz większą popularność w świecie fitnessu. Dowiedz się, czym dokładnie jest indor cycling, jakie są różne...